Puder brązujący od dr Irena Eris – Choco Bronzer

Marka dr Irena Eris na zimowe dni proponuje nam trochę słońca. O czym mowa? Chodzi tu o prasowany puder brązujący Choco Bronzer. Sprawdź, jak dodać sobie nieco letniego uroku i jak zrobić makijaż tym kosmetykiem.

Co ciekawe, prasowany puder brązujący od dr Ireny Eris przeznaczony jest zarówno do twarzy, jak i do ciała. Zamknięty jest w białym kompaktowym pudełeczku. W środku znajdziemy małe lustereczko, które ułatwi nam zrobienie makijażu poza domem. Niestety, producent nie dołączył do opakowania żadnego aplikatora. Odcienie bronzera zostały tak dopasowane, aby skórze w każdym kolorze zapewnić ładny wygląd.

Choco Bronzer przeznaczony jest do wszystkich rodzajów cery, niezależnie od wieku.

Prasowany puder brązujący marki dr Irena Eris jest idealny do konturowania twarzy i ciała. Modeluje wybrane partie, optycznie wyszczupla, uwydatnia atuty i kamufluje mankamenty. Daje efekt skóry muśniętej promieniami słońca, delikatnie opalonej i wyglądającej na młodszą i ładniejszą. Choco Bronzer ma lekką konsystencję, nie pozostawia smug, stapia się z odcieniem podkładu lub kolorytem cery, a aplikacja kosmetyku jest szybka i prosta. Co więcej, bronzer zawiera witaminy A, E i F, które pielęgnują cerę, zapewniają jej nawilżenie, odżywienie i regenerację. Produkt został przetestowany dermatologicznie – mogą stosować go osoby z bardzo wrażliwą skórą.

Choco Bronzer od dr Ireny Eris daje matowe wykończenie makijażu. W drogeriach znajdziemy go w dwóch wersjach kolorystycznych: Choco Light i Choco Dark. Jeżeli chcesz, możesz nakładać każdy odcień z osobna lub zblendować wszystkie razem. Jaśniejszy odcień nakładaj na te miejsca, które chcesz optycznie powiększyć lub uwydatnić. Ciemniejszy kolor aplikuj na te partie twarzy, które mają być zakamuflowane i pomniejszone. Pamiętaj, że możesz konturować twarz, dekolt, ramiona, a nawet nogi.