Prolash odżywka do rzęs

POJEMNOŚĆ 6,5ml

Odżywka do rzęs Prolash ma nietypową buteleczkę. Jest zamknięta w przezroczysty, dosyć duży w porównaniu z innymi flakonik. Przez ścianki widać wyraźnie żółtą, półpłynną substancję. Dzięki temu rozwiązaniu odżywka do rzęs Prolash pozwala kontrolować zawartość produktu. Trzeba pamiętać, że producent pokazał nam zawartość butelki, ale za pewną cenę: przezroczyste opakowanie odżywki nie zabezpiecza jej przed słońcem, dlatego, aby uchronić produkt przed nadmierną ekspozycją na słońce i przed zepsuciem należy ją trzymać w kartoniku dołączonym do zestawu lub po prostu w ciemnej kosmetyczce. Odżywka do rzęs Prolash jest odżywką, której działanie oparte jest na delikatnych, naturalnych składnikach. Jej głównym celem jest wzmocnienie rzęs, które na skutek nieodpowiedniej diety lub przebytego stresu nadmiernie wypadają. Po 4 tygodniach zauważamy, że odżywka zaczyna działać: rzęsy stają się mocniejsze i nie wypadają podczas demakijażu. Zyskują też ochronę przed słońcem, niskimi oraz wysokimi temperaturami, oraz toksynami pochodzącymi ze środowiska.

Odżywka do rzęs Prolash ma sztywny pędzelek, z nierównomiernie rozmieszczonymi włoskami.

Całkowicie (choć wolno) wchłania się w powieki po aplikacji. Opakowanie jest plastikowe: należy uważać, aby nie upadło na podłogę, ponieważ plastik może niestety pękać.

Prolash odżywka do rzęs – sposób użycia

Odżywka do rzęs Prolash wymaga odpowiedniego przechowywania, aby nie zjełczała na skutek nadmiernej ekspozycji na słońce. Należy ją przechowywać w ciemnym kartoniku lub kosmetyczce i nie zostawiać na słońcu, ponieważ opakowanie Prolash wykonane jest z przezroczystego plastiku. Pędzelek w odżywce jest nieco sztywny, o nierównym rozmieszczeniu włosów. Trzeba nabrać wprawy, nakładając odżywkę tuż za linią rzęs – nadmiar produktu ma tendencję do ściekania z powiek. Odżywka do rzęs Prolash jest bardzo płynna, ale dosyć wolno wchłania się w skórę powiek, dlatego najlepiej nakładać ją wieczorem, po dokładnym demakijażu oczu.