Poczuj magię świąt! Zimowa kolekcja Bath&Body Works

Święta to magiczny czas, w którym prezenty powinniśmy sprawiać nie tylko najbliższym. Nie da się zaprzeczyć, że obdarowywanie innych daje radość. Nie należy jednak zapominać też o sobie. Jeśli z niecierpliwością oczekujesz już gwiazdki, koniecznie wypróbuj zimową kolekcję kosmetyków Bath&Body Works.

Spraw sobie odrobinę relaksu.

Nie ważne, czy w tym roku byłaś grzeczną dziewczynką. W te święta możesz poczuć się jak mała księżniczka. Zadbaj o siebie z Bath&Body Works w najnowszej, świątecznej odsłonie idealnej na tę porę roku. Tobie też należy się odpoczynek i odrobina relaksu. Nie musisz mieć konkretnego powodu, żeby sprezentować sobie kilka produktów kosmetycznych, dzięki którym znowu poczujesz magię świąt. Na pewno pamiętasz ją z dzieciństwa.

Bath&Body Works Winterberry Wonder to seria kosmetyków, które bardzo silnie nawiązują do tego wszystkiego, co w świętach lubimy najbardziej. Zimowy owoc, który zainspirował markę do wypuszczenia tej kolekcji to ostrokrzew o intensywnie czerwonych owocach przypominających jagody. To roślina o bardzo cennych właściwościach, które z pewnością doceni nasza osłabiona zimowymi warunkami skóra.

Co zawiera seria Bath&Body Works Winterberry Wonder?

  • balsam do ciała,
  • żel pod prysznic,
  • krem do ciała,
  • mgiełka zapachowa.

Winterberry Wonder to seria kosmetyków, która może zaspokoić nie tylko apetyt na pięknie ciało, ale też na udany prezent. Kosmetyki prezentują się pięknie. Ciemnoróżowa kolorystyka opakowań w połączeniu z bielą na myśl przywodzi owoce ostrokrzewu oprószone pierwszym, miękkim śniegiem. Pod srebrzystymi nakrętkami kryją się formuły o świetnym działaniu. Składniki kosmetyków odżywiają, nawilżają i ochraniają skórę przed trudnymi, zimowymi warunkami. Nie możesz odmówić sobie tej pięknej, pachnącej i zarazem kojącej przyjemności.

Jak pachną święta? Z czym się kojarzą? Z babeczkami z kremem i innymi słodyczami w lukrowej polewie. Albo z pachnącymi cynamonem piernikami, suszonymi plastrami pomarańczy i aromatycznym kompotem. Te i inne zapachy możesz odkryć wraz z najnowszymi kosmetykami od Bath&Body Works. Z nimi naprawdę możesz poczuć magię świąt.

Wśród linii zapachowych oprócz Winterberry Wonder znajdziemy: Fresh Sparkling Snow, Snow Kissed Sugar, Frosted Winter Woods, Jingle All The Way, Red Welvet Cheer, Twisted Peppermint, Vanilla Baen Noel, Winter Candy Apple.