Nowość od Urban Decay – nowa, złota paleta matowych cieni

Jeśli sądzisz, że w związku z nadchodzącymi świętami, zimą, sylwestrem i iskrzącym śniegiem oraz migającymi lampkami na choince ty również powinnaś „świecić, błyskać, lśnić i migotać” to… masz rację. Nie musisz jednak wyglądać jak obsypana brokatem bombka choinkowa. W tym roku postaw na olśniewający mat. Makijaż oczu nie powinien przytłaczać koloru twoich spojówek. Matowa, subtelna elegancja – to jet to, co powala w tym sezonie na kolana. Najlepiej, jeśli będzie to makijaż wykonany produktami wysokiej jakości i dobrze napigmentowanymi. Nikt nie powiedział przecież, że matowe cienie są nudne. Za pomocą dobrze dobranych, klasycznych kolorów uda ci się stworzyć oszałamiający makijaż, który nie tylko doda ci blasku i splendoru, ale podkreśli twoją urodę.

Firma Urban Decay słynie ze świetnych kosmetyków do makijażu. Cienie lansowane przez markę przechodzą do historii. Kiedy tylko na rynku pojawia się jakaś paletka od Urban Decay wszystkie vlogerki i blogerki od makijażu pragną ją wypróbować. Każda paleta jest oryginalna, pięknie skomponowana, żaden kolor nie znalazł się tam przez przypadek i każdy z nich jest świetnej jakości. Dzięki temu paletki Urban Decay gwarantują zawsze rewelacyjny makijaż.

W tym roku marka postanowiła wydać świąteczną wersję matowych cieni do powiek: Urban Decay Naked Ultimate Basics.

Paleta cieni do powiekZamknięte są one w kwadratowej, złotej, metalowej paletce, opatrzonej estetycznym napisem i efektownymi żłobieniami układającymi się na wzór mocno roziskrzonej gwiazdy.

Wnętrze Naked Ultimate Basics skrywa 12 matowych odcieni o satynowej konsystencji i rewelacyjnej pigmentacji Cienie nie osypują się, nie kruszą i bardzo dobrze pracuje się nimi podczas makijażu. Pozwalają one stworzyć zarówno delikatny i subtelny makijaż dzienny, jak i nieco odważniejszy wieczorowy look, który przy użyciu dodatkowych akcesoriów typu eye – liner lub ciemna kredka do powiek – może stać się klasycznym smokey. W paletce odnajdziemy bardzo jasne i cieliste kolory beżu, subtelny róż i blade brązy, ale również odcienie typu: przydymiony szary lub palony pomarańcz. Dzięki temu paletka może być świetnym prezentem dla kogoś, kto potrzebuje kompleksowej palety zestawiającej najważniejsze, najlepiej zsynchronizowane odcienie w makijażu.