Nanolash odżywka do rzęs

Nanolash - odżywka do rzęs i brwi najlepsza w teściePOJEMNOŚĆ: 3ml

STRONA PRODUCENTA: nanolash.pl

To odżywka do rzęs, która zbiera największy poklask wśród kobiet. Jeśli masz zamiar oddać swoje serce jakiemuś serum do rzęs – zdecydowanie sięgnij po nią.

Ujęła nas pięknym opakowaniem: elegancka, matowa czerń buteleczki, srebrny, harmonijny napis. Odżywka do rzęs Nanolash ma solidnie wykonany flakonik, który precyzyjnie się dokręca i chroni odżywkę przed wysychaniem. Dzięki temu odżywka do rzęs Nanolash jest zabezpieczona przed nadmierną ekspozycją na słońce i utlenieniem: możemy być pewne, że przez całą kurację mamy świeży, w pełni wartościowy produkt.

Odżywka do rzęs Nanolash ma pojemność 3 ml i jest bardzo wydajna.

Precyzyjny pędzelek w formie eye-linera nabiera odpowiednią ilość produktu. Dzięki temu odżywka do rzęs Nanolash nigdy nie ścieknie z aplikatora i dostanie się dokładnie tam, gdzie potrzeba, czyli tuż za linię rzęs. Ponieważ w przypadku tego typu kosmetyków bardzo istotne jest to, jak szybko wchłania się on w skórę, było to jednym z głównych kryteriów decydujących o ocenie. Odżywka do rzęs Nanolash wchłania się natychmiast w skórę. Dzięki temu można od razu wykonać pełny makijaż oka. Świadomość, że produkt do regeneracji nie dezorganizuje nam czasu, jest bardzo miła.

Odżywka do rzęs Nanolash przynosi pierwsze efekty już po 10 dniach. Rzęsy stają się wyraźnie przyciemnione, zyskują odpowiedni poziom nawilżenia, a dzięki temu przestają się kruszyć i łamać. Mocne promienie słońca przestają wysuszać rzęsy. Odżywka do rzęs Nanolash wystarczy na pół roku, ale ostateczne rezultaty są widoczne już po 2-3 miesiącach. W tym czasie zdążą wyrosnąć Ci nowe, mocne, grube i długie rzęsy, a ich linia zagęści się. Odżywka do rzęs Nanolash sprawi, że zaczniesz używać tuszu do rzęs dlatego, że chcesz, a nie dlatego, że musisz!

Nanolash odżywka do rzęs – sposób użycia

Odżywkę nakładamy raz dziennie na powieki – tuż za linią rzęs. Świetny, dobrze wyprofilowany pędzelek ma idealnie ułożone w szpic włoski, które aplikują odpowiednią dawkę produktu. Odżywka do rzęs Nanolash natychmiast wsiąka w powiekę, można ją z powodzeniem aplikować rano przed porannym makijażem. Kosmetyk nie ścieka z powiek. Nie musimy obawiać się, że nabierzemy zbyt dużo produktu, ponieważ odżywka do rzęs Nanolash jest wyposażona w ociekacz o bardzo dobrej jakości.

Nanolash odżywka do rzęs – dlaczego jest najlepsza?

  • ekskluzywne, trwałe opakowanie
  • ergonomiczny, perfekcyjny pędzelek
  • bardzo skuteczna
  • wspaniałe efekty
  • szybkie działanie
  • bardzo wydajna
  • świetna cena w stosunku do pojemności
  • pielęgnuje brwi