Lilash odżywka do rzęs

POJEMNOŚĆ 2ml/ 4ml

Odżywka do rzęs Lilash to produkt występujący w dwóch pojemnościach: 2 i 4 ml. Według producenta małe opakowanie wystarczy ma 3 miesiące stosowania, a duże na 6. Warto od razu nabyć większą wersję, ponieważ po 3 miesiącach będziesz zaledwie w połowie kuracji. Odżywka Lilash ma bardzo wysoką cenę w stosunku do ilości produktu.

Opakowanie jest srebrne i opatrzone artystycznym, czarnym napisem. Odżywka do rzęs Lilash jest spakowana w tęczowy kartonik utrzymany w kolorach fioletu i turkusu. Pędzelek w formie eye-linera jest dosyć gęsty, co wymaga od nas wprawy przy nakładaniu odżywki. W przeciwnym razie ścieknie ona do oka lub na policzek. Nie chciałybyśmy, aby marnował się produkt, za który zapłaciłyśmy tal wysoką cenę. Przy regularnym używaniu produktu efekt wydłużonych i grubszych rzęs jest zauważalny po około 7-9 tygodniach. Odzywka do rzęs Lilash wchłania się w skórę powiek dosyć szybko, wnikając do mieszków włosowych.

Tam regeneruje cebulki i sprawia, że rzęsy stają się mocniejsze.

Lilash odżywka do rzęs – sposób użycia

Odżywka do rzęs Lilash wyposażona jest w pędzelek (forma eye-linera). To pozwala na nałożenie produktu na powieki, tuż za linią rzęs. Wystarczy jedna dawka, którą zostawiamy na powiece, aby całkowicie się wchłonęła. Odzywkę należy stosować raz dziennie, najlepiej wieczorem. Duży pędzelek wymaga od nas wprawy podczas aplikacji, w przeciwnym razie odżywka do rzęs Lilash ścieknie z powieki.