Lashcode odżywka do rzęs

Lashcode serumPOJEMNOŚĆ: 5ml

STRONA PRODUCENTA: www.lashcode.pl

Lashcode Eyelash Serum to odżywka do rzęs, która zbiera doskonałe opinie i ma niesłabnaca popularność.
Jeśli masz zamiar solidnie zregenerowac, wzmocnić i przede wszystkim zapuścić rzęsy – Lashcode skradnie Twoje serce.

Ujmuje nie tylko pięknym i przemyślanym opakowaniem, które ma designerski wygląd świadczący o staranności. Lashcode to duża pojemnosć i wysoka wydajność produktu, a także solidnie wykonany flakonik, który nie pęka, nie rysuje się ani nie przecieka. Idealny schowek dla cennego serum, którego każda kropla jest na wagę złota. Opakowanie daje też pewność co do świeżości produktu – odżywka Lashcode przez cały czas zachowuje świeżość i wysoką jakość.

Precyzyjny pędzelek w formie eye-linera dobrze dozuje produkt. Prawie niemożliwe, że nabierze się go za dużo i że ścieknie z powieki. Odżywka do rzęs Lashcode ma doskonałą wchłanialność – nie trzeba długo czekać, aż wsiąknie w powiekę, wiec niemal od razu można przystąpić do makijażu lub następnego etapu codziennej pielęgnacji.
Lashcode Eyelash Serum daje doskonałe efekty już po około 14 dniach.
Włoski są wyraźnie przyciemnione, zyskują odpowiedni poziom nawilżenia, przestają się kruszyć i łamać. Odżywka Lashcode to wiele miesięcy stosowania i dziesiątki tygodni pięknych, długich i gęstych rzęs. Szybko widać, że stają się piękniejsze, a po kilku tygodniach możemy podziwiać długie rzęsy, gęste i zdrowe, od których nie sposób oderwać wzroku.

Lashcode odżywka do rzęs – sposób użycia

Lashcode Eyelash Serum nakłada się raz dziennie na powieki – tuż za linią rzęs. Można ją stosować albo wieczorem, albo rano (produkt świetnie się wchłania) Ergonomiczny, dobrze wyprofilowany pędzelek ma idealne włosie, które umożliwia nałożenie odpowiedniej ilości odżywki.
Lashcode ma ociekacz o bardzo dobrej jakości, wiec dobrze dozuje płyn i jest zabezpieczona przed rozlaniem.

Lashcode odżywka do rzęs – dlaczego jest najlepsza?

  • ekskluzywne, trwałe opakowanie
  • duża pojemność 
  • ergonomiczny, precyzyjny pędzelek
  • bardzo skuteczna, regeneruje i wzmacnia włoski
  • szybkie efekty
  • niezwykle wydajna
  • świetna cena w stosunku do pojemności i jakości