Kerabione odżywka do rzęs

POJEMNOŚĆ 5 ml

Odżywka do rzęs Kerabione to produkt zamknięty w schludnej i estetycznie wyglądającej, plastikowej buteleczce utrzymanej w biało-złotej kolorystyce. To dosyć duża pojemność w stosunku do ceny produktu, jednak należy pamiętać, że jedna buteleczka odżywki nie wystarczy na całą kurację. Aby doczekać się rezultatów, należy zakupić przynajmniej 2.

Odżywka do rzęs Kerabione nadaje się świetnie dla rzęs, które straciły kondycje (np. na skutek przedłużania lub nieodpowiedniej pielęgnacji).

Regularnie stosowana działa na rzęsy silnie odżywczo i regeneruje, a przy tym dzięki składnikowi stymulującymi wzrost włosków sprawia, że po kilku miesiącach stają się one dłuższe. Bimatoprost (to on odpowiada za wzrost rzęs) jest farmaceutykiem znanym m.in. okulistom. Odżywka do rzęs Kerabione oprócz substancji stymulującej wzrost rzęs zawiera dodatkowo składniki korzystnie wpływające na wygląd włosków – peptydy oraz panthenol. Dzięki nim zyskują one nawilżenie i stają się odporniejsze podczas codziennego demakijażu. Stają się odporne na wypadanie, a ich końce przestają być przesuszone.

Kerabione – sposób użycia

Odżywka do rzęs Kerabione została przebadana przez okulistów i dermatologów. Jest bezpieczna i może być stosowana przez osoby o wrażliwej skórze wokół oczu oraz noszących soczewki.

Kerabione powinno się nakładać wieczorem, ponieważ dosyć duży pędzelek nabiera znaczna ilość produktu. Odżywka wchłania się wolnej, dlatego najlepiej zapewnić powiekom komfort i po prostu iść spać zaraz po nałożeniu produktu, by nieopatrznie nie dostał się on do oczu.

Odżywkę Kerabione należy aplikować jednym, zgrabnym ruchem nakładając ją tuż u nasady rzęs. Należy to robić raz dziennie przez około 3-4 miesiące, a następnie co drugi dzień lub – jeśli rzęsy są w dobrej kondycji – dwa razy w tygodniu.