Joanna MultiLashes odżywka do rzęs


POJEMNOŚĆ 4 ml
Odżywka do rzęs Joanna MultiLashes jest zamknięta w maleńkiej buteleczce w kształcie stożka (buteleczka zwęża się do góry, tworząc szpiczasty wierzchołek i nawiązując swym kształtem do wyglądu rzęsy). Joanna MultiLashes jest zamknięta w plastikowym zbiorniczku i zamknięta metalowym korkiem w kolorze srebrnym. Całość wygląda bardzo estetycznie.
MultiLashes jest kuracją, która ma za zadanie wzmocnić słabe, cienkie rzęsy i zregenerować wszystkie te, które uległy zniszczeniu na skutek przedłużania lub zagęszczania rzęs. Będzie też ratunkiem dla pacjentów po intensywnej chemioterapii. Odżywka do rzęs wzmacnia, przyciemnia i nawilża włoski, a regularnie używana przyczynia se do ich lepszego wzrostu. 4 ml MultiLashes wzmocni rzęsy i przywróci im kondycję. Aby doczekać się wydłużenia włosów, zaleca się zakupić 2-3 buteleczki produktu. Oprócz farmaceutyku odpowiadającego za wzrost rzęs (bimatoprost), odżywka posiada szereg substancji aktywnych, odpowiadających za zintensyfikowanie wyglądu włosków i odżywienie aż po same końce.

Proteiny jedwabiu, panthenol oraz kwas hialuronowy działają nabłyszczająco, odmładzająco i nadają włoskom elastyczności, aby nie niszczały podczas codziennego demakijażu.

MultiLashes – sposób użycia

Odżywka do rzęs MultiLashes powinna być używana jeden raz dziennie, najlepiej wieczorem (MultiLashes ma duży pędzelek, który dozuje znaczną ilość produktu, dlatego potrzeba nieco czasu, aby się wchłonęła). Mogą jej używać osoby o wrażliwych oczach i te, które noszą szkła kontaktowe. Aplikacja jest tradycyjna, tak jak przy większości odżywek nakładamy ją tuż za linią rzęs. Po kilku miesiącach można stosować produkt co drugi dzień lub wyłącznie dwa razy w tygodniu.