Dinoplatz – kosmetyki od Too Cool For School

Jeżeli kiedykolwiek istniał dinozaur, który przesadnie o siebie dbał, to z pewnością nazywał się Cosmeticus Rex. Podobny gatunek gada wymyśliła marka Too Cool For School. Wizerunek zwierza zdobi jej nowe kosmetyki, Dinoplatz. Sprawdź, co takiego niezwykłego jest w tych produktach.

W gamie kosmetyków Dinoplatz mamy między innymi balsam do ust, tusz do rzęs, krem CC, róż do policzków w płynie, utrwalający puder, korektory, cienie do powiek, matujące bibułki i wiele, wiele innych. Produkty mają oryginalne odcienie, przyjazną nawet dla wrażliwej skóry konsystencję, są łatwe w użyciu i nie wywołują podrażnień. Zawierają roślinne i mineralne składniki, które nie tylko upiększają cerę. Substancje znajdujące się w produktach Dinoplatz mają działanie pielęgnacyjne: zapewniają skórze wygładzenie, blask, nawilżenie i odżywienie.

Abyś miała dużą radość z kosmetyków Dinoplatz, marka Too Cool For School podaje szczegółowe wskazówki ich stosowania i przechowywania.

Nie możesz trzymać ich w pomieszczeniu z bardzo wysoką lub bardzo niską temperaturą. Jeżeli na twojej cerze pojawią się podrażnienia, przerwij używanie produktu i skonsultuj się z dermatologiem. Nie wolno stosować kosmetyków na uszkodzonej skórze lub w miejscach, gdzie pojawiły się stany zapalne skóry. Pamiętaj, aby przed zastosowaniem przeczytać opis z etykietki opakowania.

Nie tylko odcienie i składniki sprawiają, że kosmetyki od Too Cool For School są takie świetne. Nie byłoby całej zabawy, gdyby nie designerskie opakowania. Znajdują się na nich dinozaury, samoloty, miasta. A wszystko to w białych i czarnych kolorach. Gdyby ci się nudziło, to papierowe opakowania można pomalować, a nawet zrobić trójwymiarową makietę miasta. Efekt końcowy na pewno będzie taki, jak na filmiku promującym produkty Dinoplatz marki Too Cool For School.