Biotebal rzęsy XXL odżywka do rzęs

POJEMNOŚĆ 3 ml

Odżywka do rzęs Biotebal zapewnia rzęsom odżywienie, wzmocnienie i wzrost, dzięki unikalnej formule Inno-BiBiotin. Produkt ma niezwykle małą pojemność i niestety, aby doczekać się rezultatów, należy nabyć przynajmniej 3 buteleczki produktu. Biotebal Rzęsy XXL to odżywka zamknięta w białej buteleczce zwężającej się stożkowato ku górze. Na zwieńczeniu, czyli na rączce zakręcanego aplikatora jest ona tak cienka, ze trzeba nabyć nieco wprawy, aby sprawnie aplikować płyn na powiece.

Biotebal to produkt, który na grupie 35 badanych kobiet działał zagęszczając, wydłużając i wzmacniając włoski (rezultaty wahają się między 50-70% w zależności od pożądanego efektu).

Składnikami aktywnymi produktu, odpowiadającymi za rezultaty są: bimatoprost (składnik wydłużający rzęsy), biotyna, czyli witamina H, która korzystnie wpływa na stan rzęs, prowitamina B5 znana z właściwości pielęgnacyjnych i delikatnie natłuszczających, polisacharydy, które dbają o odpowiedni stopień nawilżenia włosków oraz łagodzący podrażnienia ekstrakt ze świetlika lekarskiego. Biotebal zawiera ponadto peptydy, które zwiększają objętość (grubość) włosów i są chętnie stosowane w odżywkach do włosów oraz ekstrakt z pestek dyni, który wzmacnia włosy i zapobiega wypadaniu rzęs. Serum do rzęs Biotebal jest w stanie wydłużyć je do 3-ch milimetrów w przeciągu 12-tu tygodni.

Biotebal rzęsy XXL – sposób użycia

Odżywkę nakłada się codziennie wieczorem, dbając o to, by nie spłynęła do oka i nie podrażniła spojówek. Skóra powiek powinna być czysta, po wcześniejszym demakijażu warto przemyć dodatkowo powiekę czystą wodą i odczekać aż skóra stanie się sucha. Regularnie stosowane serum do rzęs Biotebal jest w stanie odżywić i wypielęgnować włoski, sprawiając, że wolniej niszczeją. Aplikator odżywki ma krótki trzonek, ale jego włoski są dosyć grube, długie i gęste, dlatego pozwala nabrać wyjątkowo dużą ilość serum. Producent zaleca, aby serum odstawić na kilka dni, jeśli pojawią się jakiekolwiek reakcje alergiczne (zaczerwienienie oczu, swędzenie, suchość).