Revitalash odżywka do rzęs

POJEMNOŚĆ 1ml, 2ml 3,5ml

Odżywka Revitalash jest jedną z bardziej rozpoznawalnych. Kobiety często ją wybierają, ponieważ wnioskują, że odżywka do rzęs o tak wysokiej cenie musi działać lepiej i szybciej niż inne. W rezultacie efekt wydłużonych rzęs otrzymuje się po półrocznym, sumiennym stosowaniu odżywki. Jest ona zamknięta we flakonikach o różnych pojemnościach, więc jeśli nie chcemy od razu zapłacić dużo za produkt – warto kupić odżywkę do rzęs Revitalash o niewielkiej pojemności (np. maleńką 1 ml) i sprawdzić, czy produkt nie spowoduje uczuleń ani podrażnień.

To bardzo ważne, ponieważ odżywka do rzęs Revitalash powinna być stosowana częściej, tj. dwa razy dziennie.

Pierwszym widocznym efektem można się cieszyć po 15-20 dniach: rzęsy stają się wyraźnie ciemniejsze. Wypadające rzęsy robią miejsce dla innych: nowych i młodych. O efekcie finalnym możemy mówić po około 4 miesiącach, kiedy to nasze rzęsy zyskują objętość, stają się dłuższe i ciemniejsze, a linia rzęs ładnie się zagęszcza.

Odżywka do rzęs Revitalash ma schludne opakowanie i dobry pędzelek z elastycznych włosków. Wchłania się dobrze w skórę powiek, a aplikator nabiera tyle płynu, ile trzeba do nałożenia na linię rzęs – bez ściekania i kapania z pędzelka.

Revitalash odżywka do rzęs – sposób użycia

Odżywka do rzęs Rewitalash wymaga tego, aby stosować ją dwa razy dziennie – tylko wówczas zapewnimy rzęsom optymalną dawke składników stymulujących ich wzrost. To niestety sprawia, że produkt szybciej się kończy. Cienki pędzelek w formie eye-linera wymaga sprawnego, energicznego wykonania kreski na linii rzęs. Pamiętaj, aby skóra powieki była czysta i sucha. Odżywkę można też stosować na brwi, aby je wzmocnić i odżywić.

Revitalash skład INCI: Aqua, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphenesin, Disodium Phospahte, Phosphoric Ac.,Dechloro Dihydroxy Difluoro Ethylcloprostenolamide (Ethyl Tafluprostamide), Butylene Glycol, Calendula Officinalis Extract, Panax Ginseng Extract, Serenoa Serrulata Extract, Camellia Sinensis Extract, Swertia Japonica Extract, Triticum Vulgare Germ Protein, Pentylene Glycol, Biotinoyl Tripeptide-1, Octapeptide-2.